Iva Beauty Center

#ivabitola #ivabeautycenter #ivanailbar

ТОПЛА И ЛАДНА ДЕПИЛАЦИЈА НА ЛИЦЕ И ТЕЛО

 

Закажете депилација за себе со топол или ладен восок за еднократна употреба, сосема безболно, без црвенило и иритации, бидејќи користиме исклучиво проверени восоци од реномирани производители кои се наменети за различни типови на кожа (восок со алое вера, невен,грозје, чоколадо,мед и мн.други).

МАСАЖА

Масажата не е луксуз, таа е здрав начин на живеење и една од најбараните услуги во нашиот центар.

Секојдневно нашите физиотерапевти работат  масажи согласно потребите на клиентите, релаксирачки, антицелулитни, спортски и медицински масажи, арома терапии...

 

 

ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ

 

✔ Класичен (биолошки) третман

✔"BIO REVIVE" третман за освежување

✔Третман за детоксикација со зелено кафе 

✔Хијалуронски третман

✔Колагенски третман

✔Третман со матични клетки

✔Винотерапија за лице

✔Третман за избелување на лице

✔Кавијар третман 

✔ 24К златен третман

✔Микродермоабразија

✔Третмани за проблематична кожа

✔"GREEN PEEL" хербални третмани

✔ Јонофореза

✔РФ  на лице

✔БИО третмани за мрсна кожа

✔Ултразвучен третман

✔Ензимски третман

Сите техники на изработка на нокти со врвни брендови и производи ✔

There is no video clip yet

HIFU третмани за лице и тело

Солариум за интензивно сончање 🌞🌞🌞

Најсовремени третмани за обликување на тело (биполарен вакум, ултразвучна кавитација, инфрацрвена дренажа, бодиврапинг, ласерска липолиза, шестполарна радиофрекфенција, микрокомпјутер, мадеро терапија, вакуслим48 третман, ултразвучна терапија, антицелултни масажи, мезотерапија)


I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I'm a great place for you to tell your story and let your visitors know a little more about you.